Największa w polsce wyszukiwarka/katalog firm związanych z regeneracją części samochodowych. regeneracja dpf, regeneracja turbo

 
 
 
 
Strona główna > Aktualności > Czyszczenie filtrów DPF - Ciekawy pomysł na biznes.

Dodano 2020-01-26 (komentarzy 0)

Czyszczenie filtrów DPF - Ciekawy pomysł na biznes.

Wróć do listy artykułów
Czyszczenie filtrów DPF - Ciekawy pomysł na biznes.

 

 Zastanawiasz się w jakie wyposażenie twojego warsztatu warto zainwestować w dzisiejszych czasach ?

Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję.  Maszyna do czyszczenia filtrów DPF Polskiej marki Total DPF.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maszyny Do czyszczenia filtrów Total DPF to bardzo ciekawy pomysł na biznes !

 

 

14 lat to średni wiek statystycznego samochodu poruszającego się po polskich drogach. Filtr cząstek stałych montowany w pojazdach osobowych od 1996 roku zagościł już na dobre w latach dwutysięcznych, przypadająca w tamtych latach moda na auta z wysokoprężnymi silnikami diesla spotęgowała częstotliwość występowania DPF.

                                                                                                                                                                                

        

 

Dziś po naszych drogach porusza się spora ilość samochodów posiadająca wcześniej wspominany filtr, dodatkowo coraz to nowsze normy emisji spalin powodują że każde nowe auto, także posiada filtr co powoduję potencjalnie dużą ilość zainteresowanych klientów mających problem z drożnością tego układu.

Zwiększające się kontrole policji, związana z dużą emisją smogu, eliminują pojazdy z wyciętymi bądź uszkodzonymi filtrami.

Zaostrzające się przepisy będą zmuszały kierowców do podjęcia się naprawy wadliwie działających filtrów.

Sytuację z obsługą filtra DPF można porównać z rosnącą na przestrzeni lat popularnością układów klimatyzacji. Dziś już każde auto, które opuszcza fabrykę jest wyposażone seryjnie w układ AC. Co powoduję że większość warsztatów samochodowych posiada już specjalne stacje - maszyny do obsługi układów AC.

 

 

Nie daj się wyprzedzić  konkurecji !! Kup urządzenie jak najwcześniej i obsługuj swoich klientów.

 

Prezentujemy urządzenia marki :

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://motoregenerator.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę