Największa w polsce wyszukiwarka/katalog firm związanych z regeneracją części samochodowych. regeneracja dpf, regeneracja turbo

 
 
 
 
Strona główna > Regeneracja DPF, Wypalanie DPF, regeneracja dpf poznań > KM-CAR TOCZENIE TARCZ HAMULCOWYCH Poznań. Regeneracja DPF
KM-CAR TOCZENIE TARCZ HAMULCOWYCH Poznań. Regeneracja DPF
poznańska 63 60-185 Skórzewo
797 669 808 biuro@motoregenerator.pl

KM-CAR TOCZENIE TARCZ HAMULCOWYCH Poznań. Regeneracja DPF

 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Regeneracja DPF, Wypalanie DPF, regeneracja dpf poznań

Adres i dane kontaktowe:

60-185 Skórzewo, poznańska 63,
Wielkopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://km-car.pl/

Ocena firmy:

4.3/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Oferuję przetaczanie tarcz hamulcowych na samochodzie bez konieczności demontażu tarcz profesjonalną przetaczarką amerykańskiej firmy Pro-Cut z kalibracją maszyny do każdej tarczy hamulcowej co pozwala na idealne przetoczenie tarczy.

Przetoczenie tarcz pozwala zlikwidować drgania wynikające z ich deformacji. Większość producentów samochodów przewiduje toczenie tarcz jako proces niezbędny przy każdej wymianie klocków hamulcowych.

   CZY i KIEDY MOŻNA PRZETACZAĆ TARCZE HAMULCOWE?

   Obecnie większość producentów samochodów przewiduje naprawę tarcz hamulcowych przez przetaczanie - o ile spełniają określone warunki techniczne:

 1. tarcze zachowają odpowiednią grubość po przetoczeniu,
 2. na ich powierzchni nie występują żadne mikropęknięcia.

   Warunkiem prawidłowej współpracy tarczy z klockiem hamulcowym jest zachowanie właściwych parametrów obróbki mechanicznej w celu uzyskania odpowiedniej dokładności wymiarowej oraz chropowatości tarcz.
   Proces przetaczania tarcz powinien być przeprowadzany na tokarkach do tego przeznaczonych, które zapewniają właściwe przyleganie klocka do tarczy.

 


Czas całkowitej usługi około 2h.
Zapraszam do kontaktu

Toczymy tarcze tylko na aucie!!!

Prezentacja video

 Odtwórz film, wybierając z listy:

 • 1 video - kliknij i zobacz
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię
Opinię o firmie dodał: aster | Data dodania opinii: 2021-03-09 23:37:44  
Ocena ogółem:3
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

szkoda, że nie ma telefonu nigdzie

 
 
Opinię o firmie dodał: Adamix | Data dodania opinii: 2020-06-20 22:25:17  
Ocena ogółem:5
Obsługa:4
Lokalizacja:4
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:4

Tarcze jak nowe polecam

 
 
Opinię o firmie dodał: JacekP | Data dodania opinii: 2020-03-05 19:42:43  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej usługi. Tarcze jak nowe, z czystym sumieniem polecam

 
 
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://motoregenerator.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę