Największa w polsce wyszukiwarka/katalog firm związanych z regeneracją części samochodowych. regeneracja dpf, regeneracja turbo

 
 
 
 
PHU AUTOLAMA JAKUB RATAJCZAK
spółdzielcza 52 60-185 skórzewo
516-516-124 bartekcis@poczta.onet.pl

PHU AUTOLAMA JAKUB RATAJCZAK

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Zajmujemy się szeroko pojetą regeneracją cześci samochodowych. W ofercie również nowe cześći do samochodów osobowych oraz dostawczych.

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię
Opinię o firmie dodał: Grupa Green | Data dodania opinii: 2022-10-14 16:27:29  
Ocena ogółem:1
Obsługa:0
Lokalizacja:0
Serwis i usługi:0
Promocje i rabaty:0

Absolutnie nie polecam!!!. Ich działalność zakrawa na oszustwo. Silnik miał być kompleksowo zregenerowany. Po 3 tyś. km. korbowód się urwał i zrobił dziurę w bloku. Podajemy kolesia do Sądu.

 
 
Opinię o firmie dodał: Pan od BJK | Data dodania opinii: 2020-11-26 13:36:36  
Ocena ogółem:1
Obsługa:1
Lokalizacja:1
Serwis i usługi:1
Promocje i rabaty:1

Radze omijać szerokim łukiem..... A w razie kontaktu sprawdzać wszystko dokładnie bo można się później zdziwić. A do tego dodam że Pan który uważa się za szefa wszystkich szefów to prostak i oszust!!!!

 
 
Opinię o firmie dodał: Jan | Data dodania opinii: 2020-02-06 22:12:00  
Ocena ogółem:1
Obsługa:1
Lokalizacja:0
Serwis i usługi:0
Promocje i rabaty:0

Uważać na tych partaczy.

 
 
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://motoregenerator.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę