Największa w polsce wyszukiwarka/katalog firm związanych z regeneracją części samochodowych

 
 
 
 
Strona główna > Mycie i regeneracja wnętrza pojazdu, Ozonowanie Pojazdów > ZPARA.PL Ozonowanie Samochodów Dezynfekcja Parą Września
ZPARA.PL Ozonowanie Samochodów Dezynfekcja Parą Września
Wrzesińska 62-330 Zasutowo, Września
535 49 29 79 biuro@zpara.pl

ZPARA.PL Ozonowanie Samochodów Dezynfekcja Parą Września

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Mycie i regeneracja wnętrza pojazdu, Ozonowanie Pojazdów

Adres i dane kontaktowe:

62-330 Zasutowo, Września, Wrzesińska,
Wielkopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.sprzataniezpara.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

 

Zapraszam do skorzystania z naszych usług :

 

 

Sprzątanie z Parą Wrześnie - Ozonowanie i Dezynfekcja Parowa Pojazdów.

Ozonowanie i dezynfekcja samochody Osobowe Września

Ozonowanie i dezynfekcja samochody Dostawcze Września

Ozonowanie i dezynfekcja  Chłodnie Września

Ozonowanie i dezynfekcja samochody Ciężarowe Września

Ozonowanie i dezynfekcja busy Września

Ozonowanie i dezynfekcja Autobusy Września

Ozonowanie i dezynfekcja  sprzęt budowlnay i rolniczy Września

 

-Dezynfekcja poprzez ozonowanie
-Dezynfekowanie i czyszczenie za pomocą pary o temp. 175 °C

Oznonowanie :
 

Ozonowanie to bardzo skuteczna metoda w zabijaniu wirusów grzybów i drobnoustrojów. Ozonujemy całe pomieszczenia oraz pojazdy przy ozonowaniu jest ważny czas i ilość aplikowanego ozonu a także dokładność zabezpieczenia szczelności pomieszczeń typu kratki wentylacyjne itp.
– Dyrektywą / Directive LVD 2006/95/WE
– Dyrektywą / Directive EMC 2004/108/WE.

Dezynfekcja Parowa :

Woda jest podgrzewana w wytwornicy pary do około 175 °C, natomiast temperatura u wylotu dyszy może wahać się nawet do 120°C w zależności od temperatury otoczenia, długości węża parowego oraz jakości wytwornicy. Gorąca, sucha para emulguje tłuszcz, rozpuszcza brud i inne zanieczyszczenia oraz zabija mikroorganizmy na czyszczonej powierzchni (większość z nich ginie już w temperaturze 85 °C). Skuteczność dezynfekcji w zależności od zastosowanego urządzenia i metody czyszczenia może przekraczać 99,9%.

 

Zapraszamy.

www.zpara.pl

www.sprzataniezpara.pl

 

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://motoregenerator.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę