Największa w polsce wyszukiwarka/katalog firm związanych z regeneracją części samochodowych. regeneracja dpf, regeneracja turbo

 
 
 
 

Strefa Serwisu

Dla kogo motoregenerator.pl ?

Portal motoregenerator.pl powstał z myślą o silnie rozwijającej się branży regeneracji podzespołów oraz części samochodowych a także specjalistycznych i wąskich dziedzinach takich jak tuning, modyfikacje  czy auto detailing. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży  stworzyliśmy pierwszy portal tego typu,  miejsce, w którym ścisła grupa specjalistycznych firm  będzie miała możliwość zaprezentowania swojej oferty za pośrednictwem naszego portalu w postaci  wirtualnej wizytówki swojego zakładu  tak aby  promować w sieci swoją markę, skutecznie pozyskiwać nowe zlecenia a także by w konsekwencji poszerzać grono usatysfakcjonowanych klientów. Tylko nasz portal będzie oferował usługi najlepszych fachowców z całego kraju.

Nie czekaj dołącz do nas !


motoregenerator.pl - sposób na skuteczny marketing w internecie .

W dzisiejszych czasach nikomu już nie trzeba tłumaczyć że internet i reklama firmy w sieci to podstawa. Większość klientów szuka informacji dotyczących firm właśnie w internecie.

Zadbaj o to by klienci mogli znaleźć Cię w sieci, dzięki naszemu portalowi  masz możliwośc zaprezentowania swojej firmy za pomocą unikalnej wizytówki, która zawiera takie opcje jak:

Mapa dojazdu google -adres

Godziny otwarcia

Telefon

Mail - zapytania

Portale społecznościowe

Zdjęcia

Filmy promujące YT

Adres twoje strony www

Możliwość promowania na portalu

Odpowiedzi na zlecenia


 

Pozyskuj nowe zlecenia z motoregenerator.pl .

Portal motoregenerator.pl oferuję możliwość obsługi zleceń.

Odpowiadaj na zapytania klientów w zakładce zlecenia.

Wybieraj zlecenia, którę Cie interesują w poszczególnych kategoriach.

Wyprzedź konkurencję i zgarniaj najlepsze zlecenia z rynku.


motoregenerator.pl to nie tylko katalog firm !

Portal motoregenerator co coś wiejej niż zwykły katalog firm.

Zakładjąc konto na naszym portalu i wykupując abonament automatycznie pozycjonujesz się w sieci, twoi klienci łatwo mogą Cię znaleźć, oprócz tego

poprzez nasze działania pragniemy połączyć jako jedyni w kraju cały rynek związany z regeneracją części oraz ich obrotem.

Pragniemy połączyć Specjalistów zajmujących się szeroko pojętą regeneracją oraz modyfikacjami i innymi usługami z takimi podmiotami jak:

Warsztaty ogólnej mechaniki pojazdowej

Klienci indywidualni

Firmy transportowe

Floty

Serwisy ASO

Szroty

Sklepy moto

i inne


korzystaj z różnych opcji - Pozyskuj zlecenia, sprzedawaj i kupuj używane, sprzedawaj zregenerowane oraz  wiele innych.

Kolejnym dowodem, który pokazuję jak bardzo nasz portal wyróżnia się na tle innych katalogów firm to ilość funkcji dodatkowych.

Stworzyliśmy  możliwość oferowania produktów na naszym portalu. Produkty podzielone są na regenerowane oraz, te które są używane i nadają się do regeneracji.

Znamy rynek i zdajemy sobie sprawę że najczęściej bywa tak, że klient oddaję część do regeneracji i po naprawie otrzymuję sprawną - naprawioną.

Wiemy też, że są też takie sytuację gdy stara części jest na tyle wyeksploatowana że nie nadaję się już do regeneracji.

Wtedy z pomocą przychodzi nasza giełda produktów, na której Państwo mogą wystawiać gotowe produkty do montażu.

a także kupować używane części do regeneracji.

Dołącz do nas i zarejestruj się !

 

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://motoregenerator.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę