Największa w polsce wyszukiwarka/katalog firm związanych z regeneracją części samochodowych. regeneracja dpf, regeneracja turbo

 
 
 
 

Logowanie

Zapomniałem hasło
Jeżeli nie masz jeszcze konta w naszym serwisie utwórz konto

Jeszcze tylko jeden krok

Pamiętaj rejestrując się i zakładając wizytówkę swojej firmy na naszym portalu zwiększasz szanse na znalezienie klienta.

Polecamy pakiet złoty w którym maksymalnie może być tylko 10 firm w danej kategorii.

dodatkowa reklama na fanpage'u oraz kanale youtube.

 

Naszym Celem jest zapewnienie Państwu ciągłego wsparcia marketingowego, tak aby skutecznie poszerzali Państwo swoje grono nowych, usatysfakcjonowanych klientów. Pragniemy zapewnić naszym klientom stałe promowanie oraz wyszukaną formę reklamy w internecie oraz w innych obszarach. W dzisiejszych czasach to właśnie internet jest doskonałym narzędziem by skutecznie pozyskiwać nowe zlecenia nie tylko z rynku lokalnego, ale także z miejscowości oddalonych o setki czy nawet tysiące kilometrów. Dołożymy wszelkich starań by regeneracja podzespołów a także specjalistyczne usług były rzeczą naturalną dla każdego użytkownika czterech kołek. Postaramy się promować regenerowane części wśród warsztatów i serwisów samochodowych jako rozsądne i alternatywne rozwiązanie w stosunku co do używanych niepewnych części. Pragniemy ułatwić każdemu zainteresowanemu kontakt do wysoko wyspecjalizowanych warsztatów.

Działamy nie tylko wirtualnie

Polegając na naszym doświadczeniu w branży od ponad 10 lat doskonale zdajemy sobie sprawę jak wygląda łańcuch napraw pojazdów w naszym kraju. Postanowiliśmy rozesłać tysiące wizytówek naszego portalu z hasłem Znajdź specjalistę ! Do warsztatów ogólnej mechaniki pojazdowej daje to Państwu możliwość nawiązania współpracy zarówno z warsztatami samochodowymi Co ciekawe z przeprowadzonych przez nas badań wynika także że bardzo duży odsetek mechaników odsyła swoich klientów by sami znaleźli firmę, która postara się pomóc w regeneracji . Od teraz ta grupa mechaników będzie polecała nasz portal i firmy znajdujące się na nim. Nie czekaj skorzystaj z okazji.

 

 

 

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://motoregenerator.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę