Największa w polsce wyszukiwarka/katalog firm związanych z regeneracją części samochodowych. regeneracja dpf, regeneracja turbo

 
 
 
 
Auto Bart, regeneracja filtrów DPF poznań
Rubież 44 /2 61-612 Poznań
auto-bart.poznan@wp.pl

Auto Bart, regeneracja filtrów DPF poznań

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Regeneracja DPF, Regeneracja DPF, Czyszczenie DPF, Wypalanie DPF, regeneracja dpf poznań

Adres i dane kontaktowe:

61-612 Poznań, Rubież 44 /2,
Wielkopolskie

pokaż numer telefonu

Ocena firmy:

5/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Czyszczenie DPF - Poznań Naramowice

Regeneracja dpf Poznań

Masz problem z filtrem DPF lub katalizatorem ?

Nie czekaj ! Skonntatuj się z nami jak najszybciej !

Tel: 535 492 979

Zajmujemy się ekologicznym i profesjonalnym czyszczeniem filtrów DPF oraz katalizatorów

 

 Auto Bart Bartosz Niedbała to firma z wieloletnim doświadczeniem oraz tradycją w branży motoryzacyjnej.

Zapraszamy na ekologiczne i profesjonalne czyszczenie filtrów DPF oraz katalizatorów.

Zajmujemy się również mechaniką pojazdową.

 

Dlaczego warto skorzystać z Naszej usługi?

Jeżeli jesteś właścicielem samochodu z silnikiem diesla i zauważyłeś wskazane wcześniej objawy sygnalizujące konieczność wykonania czyszczenia filtra DPF – skontaktuj się z naszą firmą. Zapewniamy skuteczne wsparcie nie tylko klientom z Poznania i województwa wielkopolskiego , ale też innych miast Polski.

Stawiamy na nowoczesne czyszczenie i regenerację DPF, które są wykonywane bezinwazyjną metodą wodną. Efekty są uzyskiwane prawie natychmiast, co zapewnia prawidłową pracę układu, bez obawy o nadmierną emisję cząstek stałych do środowiska. Jest to bardzo ważne - dbając o środowisko, dbasz o jakość powietrza którym każdy z nas oddycha i z którą walczą duże miasta, takie jak Poznań.

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię
Opinię o firmie dodał: Ala | Data dodania opinii: 2021-04-18 17:49:49  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Wszystko Ok Polecam

 
 
Opinię o firmie dodał: Kriss | Data dodania opinii: 2021-03-26 18:36:01  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Polecam U Pana Bartka nie tylko przeczyszczono dpf,ale również naprawiono mój samochód. Ceny ok oraz miła obsługa.Polecam

 
 
Opinię o firmie dodał: regeneracja dpf poznań | Data dodania opinii: 2021-01-24 21:23:17  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Super i chyba najtaniej w Poznaniu

 
 
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://motoregenerator.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę