Największa w polsce wyszukiwarka/katalog firm związanych z regeneracją części samochodowych

 
 
 
 
PEZAL DIESEL CENTRUM
ul. Litewska 8 80-719 Gdańsk
530 880 880 serwis@pezal.com

PEZAL DIESEL CENTRUM

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:




    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:




    Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:




Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Regeneracja Układy Wtryskowe, Wtryskiwacze, Pompowtryskiwacze, Common Rail, Pompy Common Rail

Adres i dane kontaktowe:

80-719 Gdańsk, ul. Litewska 8,
Pomorskie

pokaż numer telefonu

Ocena firmy:

5/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Regeneracja Wtryskiwaczy Gdańsk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteś właścicelem tego warsztatu ? Chcesz uzupełnić dane napisz do nas nie czekaj !

kontakt 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię
Opinię o firmie dodał: ANDRZEJ | Data dodania opinii: 2020-01-10 20:57:41  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:4
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:4

Polecam

 
 
  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://motoregenerator.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę