Największa w polsce wyszukiwarka/katalog firm związanych z regeneracją części samochodowych. regeneracja dpf, regeneracja turbo

 
 
 
 
Strona główna > Układ Zawieszenie, regeneracja wahaczy, regeneracja wahaczy poznań > REGUM regeneracja wahaczy-zawieszenia poznań. Naprawa wahaczy
REGUM regeneracja wahaczy-zawieszenia poznań. Naprawa wahaczy
CISOWA 14 60-185 skórzewo
602 391 970 kontakt@regum.pl

REGUM regeneracja wahaczy-zawieszenia poznań. Naprawa wahaczy

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Układ Zawieszenie, regeneracja wahaczy, regeneracja wahaczy poznań

Adres i dane kontaktowe:

60-185 skórzewo, CISOWA 14,
Wielkopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.regum.pl/

Ocena firmy:

5/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Firma Regum powstała w 1979 r. jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw prywatnych, zajmujących się naprawą części samochodowych w woj. wielkopolskim. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku, firma skoncentrowała się na naprawie elementów kulistych zawieszenia, która od 30 lat stanowi podstawową jej domenę.

Silnie rozwijany park maszyn wymagał odpowiednich powierzchni, toteż siedziba Regum w roku 1992 została przeniesiona na ul. Wiśniową 53 w Skórzewie, tworząc obszerny kompleks usługowy, złożony z hali oraz magazynów o łącznej powierzchni ponad 300m2. Dziś może poszczycić się specjalistycznym sprzętem oraz stałą wyspecjalizowaną załogą o doskonałych kwalifikacjach z uprawnieniami do wykonywania prac w zakresie oferowanych usług.

Nasz firma specjalizuje się w naprawie elementów zawieszenia do samochodów osobowych tzn. wahacze, sworznie, drążki kierownicze, przerabianiu tulei gumowo-metalowych nie występujących w sprzedaży, pracach tokarskich, frezarskich i spawalniczych. Prowadzi także renowację wraz z naprawą części do samochodów zabytkowych zajmuje się również prostowaniem przednich zawieszeń motocyklowych (lagi, półki ośki).

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię
Opinię o firmie dodał: Matz | Data dodania opinii: 2023-03-02 19:10:35  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Korzystam od lat Polecam

 
 
Opinię o firmie dodał: Tomi_Poznań | Data dodania opinii: 2022-02-10 15:25:27  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Wahacze są jak nowe. Jeżdżę ok 1000 km dziennie po różnych drogach i tylko te wahacze wystarczają na tyle co nowe z fabryki. Vw passat 2012

 
 
Opinię o firmie dodał: | Data dodania opinii: 2019-11-07 11:12:33  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:4
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Korzystam od ponad 6 lat. Polecam

 
 
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://motoregenerator.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę