Największa w polsce wyszukiwarka/katalog firm związanych z regeneracją części samochodowych. regeneracja dpf, regeneracja turbo

 
 
 
 
Top-Mar Regeneracja Głowic Poznań
Łanowa 49 62-081 Przeźmierowo,Poznań
61 814 29 07 niewiadomski.topmar@gmail.com

Top-Mar Regeneracja Głowic Poznań

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Regeneracja silników, Kapitalny remont silnika, Regeneracja bloku silnika, Regeneracja głowicy silnika

Adres i dane kontaktowe:

62-081 Przeźmierowo,Poznań, Łanowa 49,
Wielkopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.facebook.com/topmarservice/

Ocena firmy:

4.7/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

 
Firma rozpoczęła swoją działalność pod koniec lat 70.
Na samym początku firma znajdowała się na ul grudzieniec w Poznaniu,Działała tam do 1989 roku. Potem przeniosła swoją siedzibę do Przeźmierowa koło Poznania. W 2000 roku rozpoczęła budowę nowoczesnej hali serwisowej. W 2001 roku zakupiliśmy na Międzynarodowych Targach Poznańskich najnowocześniejsze maszyny do obróbki głowic, co dało nam możliwość serwisowania głowic na najwyższym światowym poziomie. Do dnia dzisiejszego firma Top-Mar sukcesywnie inwestuje w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne by móc sprostać Waszym oczekiwaniom.
W trosce o czas naszych klientów w 2006 roku nasza firma uruchomiła szereg udogodnień min. wdrożyła odbiór zleceń oraz dowóz zregenerowanych części do klienta za pośrednictwem firmy UPS.
 
Potwierdzeniem naszej jakości są tysiące zadowolonych klientów
Poniżej przykład naszych realizacji.
 

Prezentacja video

 Odtwórz film, wybierając z listy:

  • 1 video - kliknij i zobacz
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię
Opinię o firmie dodał: MAniacsbmw | Data dodania opinii: 2022-12-09 23:12:31  
Ocena ogółem:4
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:4

Polecam jeśli chcesz mieć pewność że wszsytko będzie tak jak być powinno Nie polecam jeśli zależy komuś na czasie. Generalnie jestem zadowolony z wykonanej usługi.

 
 
Opinię o firmie dodał: Artur | Data dodania opinii: 2022-04-02 13:53:10  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:4

Fachowo i na czas, turbina śmiga lepiej niż nowa

 
 
Opinię o firmie dodał: M.Maciejewski | Data dodania opinii: 2022-03-07 23:09:58  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:4

Swoją głowicę wysłałem ze względu na pozytywne opinie oraz to, że jestem miłośnikiem M4K. Dziękuję za fachową robotę firma Topmar rządzi.

 
 
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://motoregenerator.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę